Вардарова елеганција во движење (ФОТО/ВИДЕО)

Шампионот од пред две години – Вардар, го чека настапот на третиот по ред завршен турнир во Лигата на шампионите.

Како и минатата година, така и сега на свеченото отворање на турнирот вардарци продефилираа во костуми пред навивачите.

Погледнете ја фотогалеријата од отворањето на Ф4 низ објективот на фоторепортерот Кочо Сотировски.