„Фалангата“ во препознатливо расположение на натпреварот со Иран (Фотогалерија)

Македонија потешко од очекувањата го совлада Иран, но тоа не го наруши одличното расположение на македонските навивачи кои се тука во Катар да ја бодрат својата репрезентација. Дел од атмосферата на натпреварот Македонија-Иран можете да ја погледнете во галеријата подолу.

[Best_Wordpress_Gallery id=”27″ gal_title=”Фаланга иран”]