Убавата страна на Веспрем арената! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Иако малку на број, публиката во Веспрем арената одлично се забавуваше на секоја пауза од ракометната игра. За тоа виновни беа чирлидерките на СЕХА Гаспром Лигата, локална танчерска група од градот организатор Веспрем…
[Best_Wordpress_Gallery id=”58″ gal_title=”Cheerleader-ki”]

ФОТО: ФИЛИП ВИРАНОВСКИ

Забрането превземање на фотографии без одобрение од Редакцијата