Традицијата продолжува: Малку поинакво славеничко селфи на Шпанија (ФОТО)

По победата над репрезентацијата на Русија веќе традиционално Шпанците со селфи го прославија влезот во полуфинале. Овојпат од соблекувалната на Шпанија во малку поинакво издание, репрезентативците симболично ја прославија победата…

11224772_979574545454849_5447076309624431674_n