Резултатскиот рулет застана на еден разлика: ЖРК Вардар подобар од Динамо Синара… (ФОТОГАЛЕРИЈА)

[Best_Wordpress_Gallery id=”49″ gal_title=”zrk-dinSinara”]

ФОТО: ФИЛИП ВИРАНОВСКИ

Забрането превземање на фотографии без одобрение од Редакцијата