Раул Гонзалеc: Одигравме лош натпревар, Брест е заслужено во финалето!

По завршувањето на натпреварот против Мешков Брест, тренерот на Вардар, Раул Гонзалеc го призна поразот и напомена дека неговата екипа денес не била на ниво, посебно во дефанзивните задачи. Целата изјава погледнете ја на видеото подоле: