Полските навивачи сепак пристигнаа во Скопје (ФОТО)

Иако во медиумите беше најавено дека гостинската екипа Висла Плок нема да добие поддршка во вториот натпревар од Лигата на Шампионите, сепак најверните полските навивачи пристигнаа во Скопје еден час пред стартот на натпреварот. FLP_2282 FLP_2278 FLP_2276 FLP_2274

ФОТО: ФИЛИП ВИРАНОВСКИ

Забрането превземање на фотографии без одобрение од Редакцијата