Неуверлива проба пред Вардар: Мешков ги очекува „црвено-црните“ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

[Best_Wordpress_Gallery id=”56″ gal_title=”SEHA Final 4 Brest-Nexe (Veszprem Arena)”]

ФОТО: ФИЛИП ВИРАНОВСКИ

Забрането превземање на фотографии без одобрение од Редакцијата