Михајловски: Очекувам еден ракометен спектакл! (ВИДЕО)

На денешната прес-конференција по повод Фајнл Фор завршницата од регионалното натпреварување, претседателот на СЕХА лигата, Михајло Михајловски го искажа своето задоволство од градот домаќин и самиот турнир кој ќе се одигра во распродадената Веспрем Арена.
Целосната изјава можете да ја погледнете на видеото подолу.