Милиќ: Брест заслужено не победи, им посакувам среќа во финалето (ВИДЕО)

Голманот на Вардар, Страхиња Милиќ исто како и својот тренер го призна поразот и им посака многу среќа во финалето на ракометарите на Брест Мешков. Изјавата на Милиќ погледнете ја на видеото подолу.