„ЛАНКСЕС АРЕНА“ ЕРУПТИРА: Падна големата Барса, погледнете ја радоста на вардаровите навивачите! (ВИДЕО)

Вардар славеше над големата Барселона со 29-27 и се пласираше во финалето на Лигата на шампионите на завршниот турнир.

„Ланксес Арена“ еруптираше по големата победа…

Погледнете ја радоста на навивачите во и пред салата….