„Лавицата“ Павичевиќ „рипна во тавче“ (ФОТО)

Поранешната ракометарка на Жито Прилеп, а сега на Будуќност од Подгорица, Билјана Павичевиќ, по Олимпијадата во Рио каде со Црна Гора немаше забележителен настап, „скокна во тавче“.

Па така по Милена Раичевиќ и Радмила Петровиќ, Павичевиќ е третата од „лавиците“ која реши му да му каже ДА на нејзиниот избраник. Каква беше атмосферата на свадбената веселба, погледнете од фотографиите.

biljana biljana1 biljana2