Кастратовиќ за 24Ракомет ТВ: Ова денеска беше нашата вистинска игра (ВИДЕО)

Тренерот на црвено-црните девојки, Индира Кастратовиќ по натпреварот со Будуќност и освојувањето на третото место во Лигата на шампионите во изјава за 24Ракомет потенцираше дека Вардар за 24 часа покажал две лица на теренот и дека денешната игра беше онаа вистинската игра на македонскиот шампион.

Целосната изјава погледнете ја во видеото подолу.