Како се славеше победата над Барса во Скопје? Се фрлаа маси низ кафеани! (ВИДЕО)

Вардар со херојска победа над Барселона се пласираше во финалето на Лигата на шампионите и ќе се бори против Вепрем за титулата.

Триумфот над големиот фаворит за трофејот се прославуваше на различни начини, а во Скопје и о фрлање маси низ кафеани…

Погледнете….