И Дибиров, ама и Недановски: Вардарецот има еден од ТОП 5 голови во СЕХА

Ракометарите на Вардар без проблеми славеа на последниот дуел од СЕХА Лигата против српскио вицепрвак Динамо Панчево, а еден од головите на тој меч што го постигна Владо Недановски, влезе во ТОП 5 изборот на медиа тимот на СЕХА од 7 коло. Погледнете…