ДИБИРОВ МУ СЕ „ОБРАТИ“ НА ТРОФЕЈОТ: ИЗВИНИ ШТО ТЕ ОСТАВИВМЕ ЕДНА ГОДИНА!

Ракометарите на Вардар со уште една херојска партија успеаја да стигнат до уште еден трофеј во Лигата на шампиоите.

Одиграа неверојатен натпревар и стигнаа до голема победа од 27:24 против Веспрем со што стигнаа до втората круна. Вардар е одново шампион и на тронот во Келн!

Тимур Дибиров се обрати на социјалните мрежи и напиша „Трофеју, извини што те оставивме цела година“…

9 Responses

 1. bahis siteleri at |

  perfect

  thank you for a very good article

 2. bahis siteleri at |

  myblog

  great article thanks

 3. A片 at |

  ????

  goodddd thankssss youuuu

 4. pornoizle} at |

  ????

  goodddd thankssss youuuu

 5. madridbet at |

  ДИБИРОВ МУ СЕ „ОБРАТИ“ НА ТРОФЕЈОТ: ИЗВИНИ ШТО ТЕ ОСТАВИВМЕ ЕДНА ГОДИНА! | 24 РАКОМЕТ

  https://www.corporaweb.com/producto/construccion-pagina-web/

 6. madridbet at |

  ДИБИРОВ МУ СЕ „ОБРАТИ“ НА ТРОФЕЈОТ: ИЗВИНИ ШТО ТЕ ОСТАВИВМЕ ЕДНА ГОДИНА! | 24 РАКОМЕТ

  https://trat-popguesthouse.com/?p=218

 7. madridbet at |

  ДИБИРОВ МУ СЕ „ОБРАТИ“ НА ТРОФЕЈОТ: ИЗВИНИ ШТО ТЕ ОСТАВИВМЕ ЕДНА ГОДИНА! | 24 РАКОМЕТ

  https://daloafm.ci/reception-du-tableau-dhonneur/img-20200124-wa0003/

 8. grandpashabet at |

  ДИБИРОВ МУ СЕ „ОБРАТИ“ НА ТРОФЕЈОТ: ИЗВИНИ ШТО ТЕ ОСТАВИВМЕ ЕДНА ГОДИНА! | 24 РАКОМЕТ

  http://www.snackings.net/component/k2/item/1-super-clean-joomla-template-delta-is-available-now.html?start=960

 9. meritking at |

  ДИБИРОВ МУ СЕ „ОБРАТИ“ НА ТРОФЕЈОТ: ИЗВИНИ ШТО ТЕ ОСТАВИВМЕ ЕДНА ГОДИНА! | 24 РАКОМЕТ

  https://metaverse.co.kr/2018/08/12/cbs-성서-700-도시여행-방영-내달-15일까지-매주-토요/