Гигантот во поход на првиот СЕХА трофеј: Пријатна атмосфера на тренингот на Веспрем (ФОТОГАЛЕРИЈА)

[Best_Wordpress_Gallery id=”55″ gal_title=”Trening Veszprem (Veszprem Arena)”]

ФОТО: ФИЛИП ВИРАНОВСКИ

Забрането превземање на фотографии без одобрение од Редакцијата