Врие пред „Јане Сандански“: Барселона ја чека пекол, навивачите подготвени за 60 жешки минути (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Салата во СЦ „Јане Сандански“ полека се исполнува, а атмосферата и пред салата е веќе доведена до точка на вриење. Расположението кај навивачите е одлично и сите се подготвени денеска да ја дадат својата максимална поддршка за вардарци да можат да дојдат до нова победа во Лигата на шампионите.

Денеска трибините во СЦ „Јане Сандански“ ќе бидат исплнети до последно место, а и пред салата имаше расположение на високо ниво така што можете да видите низ фотографиите како се загрева атмосферата за големиот дуел.

[gallery_bank type=”images” format=”masonry” title=”false” desc=”false” responsive=”true” display=”all” sort_by=”sort_order” special_effect=”none” animation_effect=”bounce” album_title=”false” album_id=”375″]