Вардар по десетти пат го подигна трофејот во Купот на Македонија (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„Црвено-црните“ ја потврдија фаворитската улога оваа сезона во домашното првенство со победата во финалето на Купот на Македонија. Ова е 10 јубилеен трофеј во историјата на Купот, а прв оваа сезона за Вардарци…
[Best_Wordpress_Gallery id=”110″ gal_title=”VARDAR (Pobednici na Kup na Makedonija 2015)”]

ФОТО: ФИЛИП ВИРАНОВСКИ