Вардарци на попладневна дружба – уживаат на базен! (ВИДЕО)

Ракометарите на Вардар веќе три дена се подготвуваат за новите предизвици што ги очекуваат во претстојната сезона.

Многу нови лица, седум нови ракометари и плус нов стратег на клупата, па тим билдингот што го имаа во текот на денешниот ден ќе им помогне подобро да се запознаат.

Погледнете што споделија на социјалните мрежи Сташ Скубе, Кристијан Дисингер, Жозе де Толедо…