Бура од емоции пред ,,Јане Сандански” (ФОТО)

По барање на навивачите денеска беше поставен видео бим за следење на решавачкиот дуел од четвртфиналето во кој Вардарки успеаа да стигнат до Фајнал Фор турнирот во Будимпешта. Како изгледаше поддршката на фановите пред Јане Сандански погледнете низ објективот на 24Ракомет во фотографиите подолу.

FLP_0527FLP_0513FLP_0500FLP_0443FLP_0251-2FLP_0286-2

                                                                                                             ФОТО: ФИЛИП ВИРАНОВСКИ


Забрането превземање на фотографии без одобрение од Редакцијата