Бабиќ: За прв пат посакувам да играм против Вардар! (ВИДЕО)

На прес-конференцијата по натпреварот за пласман во првото полуфинале од СЕХА Финал Фор турнирот, во Веспрем, Мешков Брест го совлада Нексе од Нашице. За тоа како тренерот на победничката екипа го виде овој натпревар и што мисли за следниот натпревар против Вардар може на видеото подолу.